دنیای کامپیوتر و الکترونیک (CEWorld) فعالیت رسمی خود را از سال 1389 با شعار "کیفیت برتر، قیمت کمتر" همراه با تیمی مجرب و متخصص در زمینه نرم افزار و الکترونیک آغاز نموده است.

و تاکنون توانسته است با فعالیت های خود، جایگاه ارزشمندی را در بازار نرم افزار و الکترونیک به دست آورد.

دنیای کامپیوتر و الکترونیک با ارائه محصولات خود، و همچنین به وسیله فروشگاه تخصصی در زمینه نرم افزار، برق و الکترونیک، می کوشد تا بهترین خدمات را به هموطنان عزیز ارائه کند.

 
برد راه انداز Sim908 نسخه 1

برد راه انداز Sim908 نسخه 1، با طراحی بسیار کوچک، یک تلفن همراه و ردیاب ماهواره ای GPS می باشد.
 
با استفاده از این برد، شما میتوانید تمامی امکانات یک تلفن همراه را در اختیار داشته باشید (مانند برقراری و دریافت تماس صوتی، ارسال و دریافت sms، استفاده از اینترنت و...)
 
طراحی زیبا و بسیار کوچک مدار باعث می شود که فضای بسیار کمی را اشغال نماید.
 
 
 
 
 
 
 
 


کلاس کنترل کننده سوکت شبکه نسخه 1
 
 

 
 
 برنامه نویسان، برای برنامه نویسی سوکت (Socket programming) و ایجاد نرم افزارهای تحت شبکه، از ابزار های مختلفی استفاده میکنند.

در NET. برنامه نویسی سوکت یا همان Socket programming بسیار ساده و آسان می باشد؛ ولــی زمانی که بخواهید نرم افزار سرویس دهنده (Server) خود را طوری طراحی نمائید که با سرویس گیرنده های (Client) زیادی کار کند، آن وقت دانش برنامه نویسی پردازشهای موازی Multi threading و برنامه نویسی های آسنکرون و مدیریت منابع سیستم، اهمیت خود را نشان می دهند...

چرا که باید نرم افزار طوری طراحی شود، که در پردازشهای زیاد و پاسخگویی سریع و همزمان به سرویس گیرنده ها، قدرت کافی را داشته و از حداقل CPU و منابع سیستم برای این منظور استفاده کند.

کلاس کنترل کننده سوکت شبکه مخصوص برنامه نویسان، و جهت ایجاد سریع و آسان نرم افزارهای تحت شبکه Client/Server برای برنامه نویسان NET. طراحی شده است.
 
 


دستگاه هشدار 7 زمانه

 
 
 7 زمان در دستگاه تعریف میشه و در هز رمان مشخص رله ای که توسط کاربر تعیین شده وصل میکنه...
 
 
 
 
 

 


 نرم افزار نقاشی CEW Paint 
 
 
برنامه نقاشی CEW Paint 1 یک برنامه نقاشی تحت محیط داس می باشد که برای پروژه درس گرافیک کامپیوتری نوشته شده است.

زبان برنامه نویسی این برنامه ++Turbo C نسخه 3 می باشد.
 
 
 
 
 
 
 

صفحه قبل صفحه بعد